DJ Roman Rataj Profesjonalna oprawa muzyczna imprez

Aktualna oferta

Kontaktując się ze mną poprzez pocztę elektroniczną, prześle państwu link do mojej podstrony internetowej gdzie umieściłem online cały film z przyjęcia weselnego oraz repertuar. Po dokładnym przeanalizowaniu Sami zdecydujecie o dalszej naszej współpracy. Proszę pamiętać, że każde wesele prowadzone jest indywidualnie oraz według wskazań pary młodej.

Zachęcam do obejrzenia nagrania z całego przyjęcia weselnego prowadzonego przeze mnie.

 

Odwiedzając mój serwis zapoznacie się z moją ofertą przygotowaną specjalnie na Państwa potrzeby. Realizuje profesjonalną obsługę muzyczno-artystyczną wszelkich imprez okolicznościowych takich jak:


Dla Państwa dyspozycji oddaje prywatny profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz sprzęt oświetleniowy znanych firm regularnie serwisowanych. Sam zajmuje się ich instalacją, dzięki temu zarówno ja jak i Państwo mamy pewność, że w czasie trwania imprezy nie zaistnieje żadna niechciana sytuacja.

Jeżeli macie pytania proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, możemy również spotkać się indywidualnie i omówić wszystkie szczegóły. Chętnie wysłucham Państwa oczekiwań, jestem otwarty na propozycje. Mogę również podpowiedzieć wybór odpowiedniej muzyki, poszczególnych wykonawców, a także rodzaj i ilość zabaw jakie mają odbyć się w czasie imprezy.

Moim priorytetem jest prowadzenie imprezy na wysokim poziomie. Większość atrakcji wymyślam samodzielnie, nadając im indywidualny charakter.

 

Zapraszam do korzystania z moich usług! :)